EVANS FAM30 25l (skystis) dezinfekcinė priemonė
EVANS FAM30 25l (skystis) dezinfekcinė priemonė
Tipas: Dezinfekcinės priemonės ūkiui
Prekės kodas: MG-04
Veiklioji medžiaga:
Aprašymas:

Dezinfektantas "FAM 30" (su aktyviu jodu) gamintojo rekomendacijomis labiau tinkamas takų, transporto dezinfekcijai bei dezinfekcinėms vonelėms, nes aktyvus jodas ne taip greitai reaguoja su organinėmis medžiagomis (purvu ir tt.) kaip dauguma dezinfektantų ir jo efektyvumas po panaudojimo išlieka ilgesnis. Pagaminta jodo pagrindu. Greitai veikianti dezinfencinė priemonė.

 

Poveikis:

Priemonė veiksminga prieš daugumą mikrobų rūšių, tačiau sporoms gali reikėti aukštesnės koncentracijos. Poveikis padidėja ištirpinus alkoholyje arba rūgštyje. Organinės medžiagos poveikį sumažina. Jodo tirpalai yra efektyvūs įvairiame pH, tačiau geriausias poveikis pasiekiamas rūgštinėje ar neutralioje terpėje. "FAM 30" pasižymi geru baktericidiniu poveikiu kai aplinkoje yra organinių medžiagų, tačiau kol pH ne aukštesnis nei 4. Jodaforas: tirpalas yra rudos/geltonos spalvos, tapęs neaktyviu praranda spalvą. Veikimo laikas turėtu būti 10-30 minučių.

 

Sauga:

Jodas: dirgina audinius, Jodui alergiškiems žmonėms nuo sąlyčio su medžiaga gali prasidėti dermatitas. Sveika oda sugeria tik mažą jodo kiekį, o pažeista oda - didelį. Jodoforas dirgina mažiau. Mažos koncentracijos naudojimui paruošti tirpalai yra nenuodingi ir nedirginantys, tačiau jų galiojimo laikas ribotas.

 

Poveikis kitoms medžiagoms:

Sukelia metalų koroziją, (išskyrus nerūdijantį plieną). Palieka sunkiai išplaunamas dėmes and plastmasės ir audinių. Guma per ilgesnį kontakto su jodo tirpalais laiką suyra.

 

 

 

€ 205,00 + 43.05 PVM
PASKUTINĖS PERŽIŪRĖTOS PREKĖS