Paukščių augintojams

Paukščiams

Vištoms dedeklėms. Naudokite Staldren® pabarstus lizduose, prieš įleidžiant naujas vištas   į vištidę. Staldren® pabarstykite nedideliu sluoksniu kiekvieną lizdą (maždaug 50g), taip  pat išbarstykite visas grindis 100g 1m² arba Staldren® 25kg pakuotę 250m² ploto.

Naudokite pabarstus 2-3 kartus savaitėje išmatų šalinimo juostoje. Tai pagerina sanitarines sąlygas ir palengvina išmatų atsiskyrimą nuo šalinimo juostos.

Naudokite Staldren® 1 kartą savaitėje, pabarstant lizdus ir visą vištidės grindų plotą tam, kad palaikyti gerą ekologinę aplinką ir aplinkos sanitarines sąlygas.

Staldren® pabarstai suriša amoniaką ir taip apsaugo vištų kojų pagalvėles nuo nudeginimo bei apsaugo vištos folopijaus vamzdžius nuo amoniako nudeginimo.

Staldren® efektyviai veikia įvairias bakterijas, tame tarpe Salmonella ir Campylobacter,  taip pat vienaląsčius parazitus, tokius, kaip Coccidia (Eimeria), heksapitus ir  histomonadus, naikina pelėsinių grybų sporas.

Broileriams. Prieš įleidžiant paukščius į švarią patalpą išbarstykite Staldren® visą grindų plotą (50g/1m²). Staldren® pabarstus išbarstykite pakartotinai. Vėliau broilerių augimo periodu, pabarstus naudokite 1-2 kartus savaitėje, priklausomai nuo grindų ir patalpos sanitarijos sąlygų, naudojant 25-30g/1m². Esant drėgnai aplinkai arba esant rizikai vystytis bakterijoms ir parazitams, rekomenduojama padidinti išbarstymo kiekį.

Rekomanduojama naudoti Staldren® su purkštuvu, patalpų dezinfekcijai, mažinant  infekcijų atsiradimo rizikai. Šiuo atveju patartina Staldren®   naudoti tusčiose patalpose.

Staldren® pabarstų terpė yra natūrali, todėl tausoja aplinką bei apsaugo vištų kojas ir folopijaus vamzdžius nuo amoniako nudeginimo. Staldren®    yra nedulkus, lengvai išbarstomas ir suteikia patalpoms malonų kvapą.

 

PIRKTI