Arklių augintojams

Arkliams

Pašalinus mėšlą ir išvalius aptvarus, naudojant 70-100 g (1-3 saujas) / 1m² Staldren® miltelių, išbarstykite visą grindų plotą, kad grindys būtų sausos ir sumažėtų amoniako kvapas.

Ypatingai atkreipkite dėmesį į grindų sandūras su sienomis ir kampus, kur kaupiasi drėgmė. Šiose vietose dažniausiai dauginasi bakterijos, dedamos musių bei kitų  vabzdžių lervos ir kiaušinėliai. Pakreikus švariu kraiku, pabarstykite Staldren® milteliais visą kraiko paviršių taip, kaip darėte su grindimis.

Vėliau naudokite miltelius 2-3 kartus savaitėje, barstant ant kraiko ir jį pakeitus. Pridėkite daugiau miltelių drėgnose vietose, tai užtikrins musių ir kitų vabzdžių lervų bei kiaušinėlių išdžiovinimą.

Ruošiant boksą kumeliavimuisi, išbarstykite Staldren® milteliais visas grindis, tai užtikrins jų pilną dezinfekciją. Atkreipkite dėmesį į sienų sandūras su grindimis ir lubomis bei kampus, kur kaupiasi drėgmė. Po to šviežiai pakreikite ir pabarstykite visą plotą tam, kad suteikti kumelei su kumeliuku kiek galima švaresnę aplinką, taip sumažinant riziką ligų atsiradimui.

Staldren® pabarstai yra puiki higieninė priemonė arklių kanopų ligų profilaktikai, išdžiovinanti ir sunaikinanti pelėsinių grybų sporas bei mažinanti „išakytų“ kanopų atsiradimo riziką.

Pūvant kanopai, gerai išvalykite pažeistą vietą, padarykite šiltą vonelę su gydomuoju tirpalu. Apibarstykite Staldren® milteliais paviršių po kanopa iki pilno išgijimo.Vėliau Staldren® reguliariai naudokite profilaktikai.