Kailinių žvėrelių augintojams

Kailinių žvėrelių ūkiams

Ruošiant narvelius vados atsivedimui, išbarstykite 50-100g Staldren® miltelių po narveliu tam, kad užtikrinti sausą ir švarią aplinką. Tada, kai naudojamas įstatomas namelis, Staldren® milteliais išbarstykite visą sekciją.

Jeigu būtina lizde pakeisti kraiką (šiaudus, skiedras), apdorokite narvelį dar kartą Staldren® milteliais.

Naudokite Staldren® pabarstus 1-3 kartus savaitėje, jauniklių narvelių drėgnose vietose tam, kad užtikrinti sausą aplinką. Kuo sausesnė aplinka, tuo anksčiau jaunikliai pradės naudoti nipelio girdyklą ir tuo bus  geresnis jų sveikatingumas.

Pasireiškus diarėjai jaunikliams, Staldren® būtina naudoti lizduose kiekvieną dieną, apibarstant pačius jauniklius (žiūrėkite, kad milteliai nepatektų gyvūnams į kvėpavimo takus ir akis) ir patelių spenius, kol išnyks diarėjos požymiai.

Po atjunkymo, naudokite Staldren® reguliariai, siekiant sumažinti bakterijų ir parazitų dauginimosi riziką.

Naudokite Staldren® sandėliuojant ir laikant medinius narvų dugnus ir medinius blokus, sumažinti pelėsinių grybų ir bakterijų dauginimosi ant medienos riziką.

Bet kokiu metų laiku šiltuose lizduose yra palankios galimybės vystytis bakterijoms ir kenkėjams, todėl labai svarbu nuolat atlikti profilaktiką, tokiu būdu mažinant ūkyje bakterijų vystymosi riziką ir siekti užtikrinti aukštą gyvūnų sveikatingumą.