STALDREN® HIGIENINĖ PRIEMONĖ

Efektyvi, sausa higieninė priemonė

Staldren® – daniškas produktas, kuris yra testuotas pasaulyje pripažintoje labaratorijoje, turinčioje teisę tikrinti ir atestuoti analogiškus preparatus. Staldren® – higieninė priemonė rudai – rožinės spalvos. Staldren® pasižymi įvairiapusišku veikimu prieš drėgmę, nemalonų kvapą, bakterijas, pelėsinių grybų sporas, musių lėliukes ir parazitus.

 

Staldren® – visiškai nekenksmingas aplinkai, gyvūnams ir žmonėms. Efektyvus, kovojant prieš labiausiai paplitusias bakterijų rūšis, pelėsinių grybų sporas, musių lėliukes ir parazitus. Staldren® sudėtyje nėra fosfatų, pH neutralus, kas sąlygoja saugų naudojimą, nesugadina grindų dangos bei inventoriaus, o svarbiausia – nesausina gyvūnų odos, nes sausoje odoje gali atsirasti įtrūkimų, kurie leidžia bakterijoms patekti į gyvulio organizmą ir sukelti infekcines ligas. Dirbant su Staldren® nereikalingos specialios apsaugos priemonės.

 

Staldren® – sumažina ir neutralizuoja amoniako ir sieros vandenilio kiekį bei kvapą aplinkoje, todėl gyvūnai ir žmonės gali būti vienoje patalpoje, nejaučiant nemalonių kvapų. Iki minimumo sumažina akių gleivinės pažeidimo riziką minėtomis dujomis bei padidina gyvulio organizmo atsparumą infekcijoms. Staldren® sugeria drėgmę, todėl ypač efektyvus naudojant drėgnose patalpose.

 

Staldren® mažina infekcijų atsiradimo ir susirgimų riziką, užtikrindamas švarią gyvulių gyvenamąją aplinką bei sveikas gyvulių vadas. Staldren® tinka visiems žemės ūkio gyvuliams bei yra nepakeičiama higieninė priemonė gyvulininkystėje.

 


PIRKTI

 


 

Paukščiams

Vištoms dedeklėms. Naudokite Staldren® pabarstus lizduose, prieš įleidžiant naujas vištas   į vištidę. Staldren® pabarstykite nedideliu sluoksniu kiekvieną lizdą (maždaug 50g), taip  pat išbarstykite visas grindis 100g 1m² arba Staldren® 25kg pakuotę 250m² ploto.

Naudokite pabarstus 2-3 kartus savaitėje išmatų šalinimo juostoje. Tai pagerina sanitarines sąlygas ir palengvina išmatų atsiskyrimą nuo šalinimo juostos.

Naudokite Staldren® 1 kartą savaitėje, pabarstant lizdus ir visą vištidės grindų plotą tam, kad palaikyti gerą ekologinę aplinką ir aplinkos sanitarines sąlygas.

Staldren® pabarstai suriša amoniaką ir taip apsaugo vištų kojų pagalvėles nuo nudeginimo bei apsaugo vištos folopijaus vamzdžius nuo amoniako nudeginimo.

Staldren® efektyviai veikia įvairias bakterijas, tame tarpe Salmonella ir Campylobacter,  taip pat vienaląsčius parazitus, tokius, kaip Coccidia (Eimeria), heksapitus ir  histomonadus, naikina pelėsinių grybų sporas.

Broileriams. Prieš įleidžiant paukščius į švarią patalpą išbarstykite Staldren® visą grindų plotą (50g/1m²). Staldren® pabarstus išbarstykite pakartotinai. Vėliau broilerių augimo periodu, pabarstus naudokite 1-2 kartus savaitėje, priklausomai nuo grindų ir patalpos sanitarijos sąlygų, naudojant 25-30g/1m². Esant drėgnai aplinkai arba esant rizikai vystytis bakterijoms ir parazitams, rekomenduojama padidinti išbarstymo kiekį.

Rekomanduojama naudoti Staldren® su purkštuvu, patalpų dezinfekcijai, mažinant  infekcijų atsiradimo rizikai. Šiuo atveju patartina Staldren®   naudoti tusčiose patalpose.

Staldren® pabarstų terpė yra natūrali, todėl tausoja aplinką bei apsaugo vištų kojas ir folopijaus vamzdžius nuo amoniako nudeginimo. Staldren®    yra nedulkus, lengvai išbarstomas ir suteikia patalpoms malonų kvapą.


PIRKTI
 


Kailiniams žvėreliams

Ruošiant narvelius vados atsivedimui, išbarstykite 50-100g Staldren® miltelių po narveliu tam, kad užtikrinti sausą ir švarią aplinką. Tada, kai naudojamas įstatomas namelis, Staldren® milteliais išbarstykite visą sekciją.

Jeigu būtina lizde pakeisti kraiką (šiaudus, skiedras), apdorokite narvelį dar kartą Staldren® milteliais.

Naudokite Staldren® pabarstus 1-3 kartus savaitėje, jauniklių narvelių drėgnose vietose tam, kad užtikrinti sausą aplinką. Kuo sausesnė aplinka, tuo anksčiau jaunikliai pradės naudoti nipelio girdyklą ir tuo bus  geresnis jų sveikatingumas.

Pasireiškus diarėjai jaunikliams, Staldren® būtina naudoti lizduose kiekvieną dieną, apibarstant pačius jauniklius (žiūrėkite, kad milteliai nepatektų gyvūnams į kvėpavimo takus ir akis) ir patelių spenius, kol išnyks diarėjos požymiai.

Po atjunkymo, naudokite Staldren® reguliariai, siekiant sumažinti bakterijų ir parazitų dauginimosi riziką.

Naudokite Staldren® sandėliuojant ir laikant medinius narvų dugnus ir medinius blokus, sumažinti pelėsinių grybų ir bakterijų dauginimosi ant medienos riziką.

Bet kokiu metų laiku šiltuose lizduose yra palankios galimybės vystytis bakterijoms ir kenkėjams, todėl labai svarbu nuolat atlikti profilaktiką, tokiu būdu mažinant ūkyje bakterijų vystymosi riziką ir siekti užtikrinti aukštą gyvūnų sveikatingumą.

 

PIRKTI

 


 

Avims ir ožkom

 

Ėriavimosi užtvare. Išvalius gardą, išbarstytkite Staldren® visame plote,  naudojant  75- 100g miltelių 1m². Pakreikus, pabarstykite Staldren® pakartotinai tokiu pat kiekiu. Svarbu, kad visas patalpos plotas, o ypač kampai ir grindų sandūros su sienomis būtų padengti milteliais, kadangi būtent šiose vietose paprastai padedamos lervos ir kaupiasi bakterijos.

Naudokite   Staldren®     tarp   kiekvienos   jauniklių   vados,   suteikiant   naujai  gimusiems ėriukams/ožiukams kiek galima geresnes aplinkos sąlygas.

Tvartuose su giliu kraiku. Prieš pakriekiant šiaudais, visą grindų plotą išbarstykite Staldren®    milteliais. Kiekvieną šiaudų sluoksnį išbarstykite 1-2 saujomis/1m².

Naudokite Staldren® 2 kartus savaitėje arba dažniau, priklausomai nuo oro sąlygų ir tvarto drėgnumo.

 

PIRKTI
 


 

Arkliams

 

Pašalinus mėšlą ir išvalius aptvarus, naudojant 70-100 g (1-3 saujas) / 1m² Staldren® miltelių, išbarstykite visą grindų plotą, kad grindys būtų sausos ir sumažėtų amoniako kvapas.

Ypatingai atkreipkite dėmesį į grindų sandūras su sienomis ir kampus, kur kaupiasi drėgmė. Šiose vietose dažniausiai dauginasi bakterijos, dedamos musių bei kitų  vabzdžių lervos ir kiaušinėliai. Pakreikus švariu kraiku, pabarstykite Staldren® milteliais visą kraiko paviršių taip, kaip darėte su grindimis.

Vėliau naudokite miltelius 2-3 kartus savaitėje, barstant ant kraiko ir jį pakeitus. Pridėkite daugiau miltelių drėgnose vietose, tai užtikrins musių ir kitų vabzdžių lervų bei kiaušinėlių išdžiovinimą.

Ruošiant boksą kumeliavimuisi, išbarstykite Staldren® milteliais visas grindis, tai užtikrins jų pilną dezinfekciją. Atkreipkite dėmesį į sienų sandūras su grindimis ir lubomis bei kampus, kur kaupiasi drėgmė. Po to šviežiai pakreikite ir pabarstykite visą plotą tam, kad suteikti kumelei su kumeliuku kiek galima švaresnę aplinką, taip sumažinant riziką ligų atsiradimui.

Staldren® pabarstai yra puiki higieninė priemonė arklių kanopų ligų profilaktikai, išdžiovinanti ir sunaikinanti pelėsinių grybų sporas bei mažinanti „išakytų“ kanopų atsiradimo riziką.

Pūvant kanopai, gerai išvalykite pažeistą vietą, padarykite šiltą vonelę su gydomuoju tirpalu. Apibarstykite Staldren® milteliais paviršių po kanopa iki pilno išgijimo.Vėliau Staldren® reguliariai naudokite profilaktikai.

PIRKTI
 


 

Galvijams

 

Staldren® plačiai naudojamas galvijininkystėje. Staldren® naudokite 2 kartus savaitėje po 50-70 g miltelių 1m². Pabarstai sumažins infekcijų riziką. Esant ypač drėgnoms sąlygoms arba pasireiškus ligoms reikia didinti miltelių kiekį ir naudoti kasdien.

Karvidėje su pririštais  galvijais. Pabarstykite Staldren®  užpakalinėje gardo dalyje, nes   čia yra didžiausia rizika efektyviai daugintis bakterijoms ir grybeliams. Labai svarbu pabarstus naudoti karvių gulėjimo vietoje,nes tai sumažina mastitų riziką.

Karvidėje galvijai laikomi laisvai. Naudokite Staldren® gyvulių poilsio vietose,  išbarstant miltelius po visą gardą, kadangi nepririštos karvės gali laisvai judėti garde.

Karvidėje su giliu kraiku. Naudokite 50-70g 1m² ploto Staldren® 1-2 kartus savaitėje, priklausomai nuo sanitarinių gardo sąlygų.

Apsiveršiavimo aptvare (bokse). Išvalius aptvarą, išbarstykite visą grindų plotą Staldren® miltelias, naudojant po 50-70g pabarstų 1m² ploto. Pakreikus švariu kraiku, Staldren® pabarstykite dar kartą visame aptvaro plote. Taip daroma tarp kiekvieno apsiveršiavimo tam, kad veršeliai gimtų kiek galima švaresnėje aplinkoje, apsaugant tiek veršelius, tiek karves nuo infekcinių susirgimų.

Veršelių garde (bokse). Naudokite 50-70g/ 1m² Staldren® 2 kartus savaitėje. Svarbu, kad kampai ir grindų sandūros su sienomis būtų padengti milteliais. Būtent šiose vietose padedamos musių lervos ir kaupiasi bakterijos. Esant diarėjos protrūkiui, naudokite Staldren®   kasdien, kol požymiai išnyks.

PIRKTI
 


 

Kiaulėms

 

Staldren® naudojamas kiaulininkystėje. Paršiavimosi garde. Prieš paršiavimąsi išbarstykite Staldren® visą gardo grindų plotą, panaudojant 50-70 g miltelių 1 m². Po apsiparšiavimo Staldren® naudokite kasdien, 1 kartą dienoje, 3 dienas iš eilės.Vėliau naudokite 2 kartus savaitėje iki atjunkymo. Ypatingą dėmesį atkreipkite į vietas, kuriose yra rizika aktyviai daugintis bakterijoms (po paršavede, aplink lovį, paršelių gulėjimo ar kitose drėgnose gardo vietose).

Atjunkytų paršelių garde. Prieš suleidžiant paršelius į gardą, išbarstykite visas gardo grindis, naudojant 50-70 g miltelių 1m². Vėliau Staldren® naudokite kasdien, 1 kartą per dieną, 3 dienas iš eilės. Vėliau 2 kartus savaitėje iki paršelių perkėlimo į kitą patalpą. Ypatingai atkreipkite dėmesį į paršelių poilsio ir kitas drėgnas gardo vietas.

Penimų kiaulių garde. Naudokite 50g Staldren® miltelių 1m², 1-2 kartus  savaitėje.  Pastovus preparato naudojimas pagerina gardo aplinkos sanitarines sąlygas ir sumažina infekcijų riziką.

Kuilių, paršavedžių poravimosi ir paršingų kiaulių garde. Išbarstykite Staldren® visą gardo plotą 1-2 kartus savaitėje, priklausomai nuo gardo sanitarinių sąlygų, panaudojant 50-70g miltelių 1m².

Sergančių kiaulių garde. Naudokite 50-70g Staldren® miltelių 1m² kasdien, barstant visą gardo grindų plotą.

Kiaulių išdavimo-priėmimo patalpoje. Išbarstykite Staldren® visą grindų plotą iki ir po išdavimo-priėmimo, panaudojant 50-70g miltelių 1m² .

Tuščiose kiaulidėse. Rekomenduojama išbarstyti visą patalpą Staldren® milteliais, naudojant specialų barstytuvą. Tai padeda efektyviai kovoti su bakterijomis, virusais, grybeliais, musių lėliukėmis ir parazitais.

Pastovus Staldren® naudojimas, sąlygoja sausą aplinką ir aukšto lygio sanitarines sąlygas, nes efektyviai naikina blogus kvapus, parazitus ir vabzdžius.

PIRKTI