EVANS SHIFT 25l (skystis) ploviklis/putos
EVANS SHIFT 25l (skystis) ploviklis/putos
Tipas: Dezinfekcinės priemonės ūkiui
Prekės kodas: MG-05
Aprašymas:

 

Ploviklis/putos SHIFT tai yra detergentas, leidžiantis lengviau nuplauti organines apnašas (riebalus, maisto likučius ir kt.). Jei plovimui naudojama įranga, turinti specialų putų formavimo antgalį, tuomet produktas SHIFT gali būti naudojamas kaip plovimo  priemonė putų pavidale. Jei ūkis tokios įrangos neturi, tuomet panaudojus produktą SHIFT kartu su vandeniu (skiedimo sankis 1:150-1:200) gaunamas plovimui paruošas tirpalas, su kuriuo bus lengviau nuplauti susidariusias apnašas.

Stiprus, didelio pajėgumo ploviklis, kuris gali būti naudojamas plaunant tiek žemu, tiek aukštu slėgiu, naudojant karštą ar šaltą vandenį. Tinka visų tipų gyvulininkystės patalpų grindų, sienų, lubų, įrengimų, transporto priemonių plovimui, siekiant pasiekti maksimalų efektyvumą ur užtikrinti greitą ir kuopštų organinių medžiagų pašalinimą nuo visų tipų paviršių. Šiuo aukštos kokybės produkto sudėtyje yra aktyviųjų paviršiaus medžiagų, kurios maksimaliai prasiskverbia pro esamas nuosėdas, o šarminiai plovikliai užtikrina greitą organinių medžiagų pašalinimą. Ploviklis labai greitai maišosi su vandeniu, lengvai nuskalaujamas ir yra saugus naudoti and daugumos paviršių. 

Savybės ir privalumai:

*Stiprus, didelio pajėgumo

*Saugus ir labai ekonomiškas

*Tinka visoms gyvulininkystės patalpoms

*Idealiai tinka visų tipų slėginiams purkštuvams ir putų valymo sistemoms

*Greitai pašalina irganinius nešvarumus

*Gerai maišosi su vandeniu

Kaip naudoti:

Plaunant aukštu slėgiu esant dideliam užterštumui: skiesti šaltu arba karštu vandeniu antykiu 1:250

Plaunant aukštu slėgiu esant mažam užterštumui: skiesti šaltu arba karštu vandeniu santykiu 1:500

Valymas putomis: skiesti šaltu ar karštu vandeniu santykiu 1:150

Išpurkškite paruoštą tirpalą slėginiu purkštuvu and valomų paviršių. Leiskite tirpalui kontaktuoti su valomu paviršiumi apie 20 min, kad ploviklis geriau prasiskverbtų pro nešvarumus ir juos pašalintų. Nuplaukite paviršius švariu vandeniu, leiskite nudžiūti ir tuomet atlikite dezinfekciją. 

Dezinfekcinės medžiagos purškiamos tik ant sausų paviršių (išsamesnė informacija pateikiama valymo vadove). 

Sudėtis:

Vandenį minkštinančios priemonės, natrio hidroksidas, amfoterinės ir anijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, dažikliai. 

€ 56,70 + 11.91 PVM
PASKUTINĖS PERŽIŪRĖTOS PREKĖS