Virkon S 10 kg (granulės) - bioapsauga audinių ūkiui
Virkon S 10 kg  (granulės) - bioapsauga audinių ūkiui
Tipas: Dezinfekcinės priemonės ūkiui
Prekės kodas: MG-02
Veiklioji medžiaga:
Aprašymas:

Dezinfekavimo priemonė  

PRIEŽASTYS ĮTRAUKRTI VIRKON® S Į AUDINIŲ FERMOS BIOASAUGOS PROGRAMĄ:

1. Virkon S yra “sekmės formulė”, kuri iš naujo apibrėžia biosaugą ūkiuose ir veda į priekį pavojingiausių ligų kontrolės atžvilgiu.

2. Nepriklausomų laboratorijų patvirtintas kovai su pavojingiausiomis audinių ligomis, tokiomis kaip audinių Aleutinė liga.

3. Danijos audinių augintojų Nr.1 pasirinkimas bioapsaugai audinių ūkiuose užtikrinti.

4. Dezinfekcinių vonelių “Auksinio standarto” dezinfektantas – Virkon S naikina patogenus dešimt kartų greičiau negu artimiausias konkurentas, nepaisant žemos temperatūros ar organinių priemaišų.

5. Patvirtinta, jog Virkon S veiksmingumas laboratorijoje, atitinka jo veiksmingumą ir ūkyje. Lauko bandymais įrodytas efektyvumas prieš didžiausią grėsmę gyvūnams – virusus.

6. Virkon S yra patogus vartotojui ir gali būti naudojamas patalpose kartu su laikomais gyvūnais

7. Aplinkos apsaugos aprašas – Virkon S sudedamosios dalys buvo kruopščiai atrinktos pagal savo savybes natūraliai suskilti aplinkoje.

8. Bioapsauga viename pakelyje - universali biologinės saugos sistema telpanti į vieną pakelį, tinkanti paviršių, įrengimų, transporto priemonių, oro dezinfekcijai ir vandens tiekimo sistemoms.

BIOAPSAUGA VIENAME ĮPAKAVIME
Virkon S audinių augintojams siūlo universalią bioapsaugos apsaugos sistemą telpančią į viename pakelį ir tinkančią plačiam naudojimui:
• Paviršiai
• Įranga
• Transportas
• Patalpų dezinfekcija
• Geriamojo vandens sistemos

ĮRODYTAS PLATAUS SPEKTRO EFEKTYVUMAS

Audinių Aleutinė liga

Audiniu virusinis enteritas

Auješki liga (pseudopasiutligė)

Mėsėdžių maras

Pasiutligė

Mesėdžių korona virusas (CCV)

Snukio ir nagų liga

Aspergiliozė

Burnos gleivinės ir odos infekcijos

Dermatofitozė

Šlapimo takų infekcija

Botulizmas

Hemoraginė pneumonija

Enteritas

Mišrios bakterinės infekcijos

Mastitas

Plataus spektro Virkon S efektyvumas nepriklausomai buvo įrodytas veiksmingas:
• daugiau kaip nuo 100 rūšių virusų iš 22
virusų šeimų;
• daugiau kaip nuo 400 rūšių bakertijų;
• daugiau kaip nuo 60 rūšių grybelių.

DULKSNOS SKLEIDIMAS PATALPOJE SU GYVŪNAIS Smulkaus dezinfekcinio rūko skleidimas audinių laikymo vietoje gali padėti apsaugoti gyvūnus nuo kryžminio užsikrėtimo ir nuo antrinių infekcijų esant kvėpavimo ar kitų ligų proveržiui. Virkon S gali būti purškiamas pataltoje kur laikomi gyvūnai jį atskiedus santykiu 1:200 (0,5%). Visada svarbu perskaityti Virkon S etikėtę, užtikrinant reglamento reikalavimų vykdymą.

VANDENS SISTEMŲ DEZINFEKAVIMAS Vandens sistemų ir vandens dezinfekcija - visose vandens sistemose egzistuoja tam tikras virusinis ir bakterinis užterštumas, o ypač vandens rezervuaruose, kur kaupiasi dulkės ir nuosėdos. Dezinfekuojant, išvalysite vandens sistemą ir sunaikinsite esamus virusus, bakterijas ir apsisaugosite jas nuo grybelių augimo.

PATIKIMA APSINUODIJIMĄ MAISTU SUKELENČIŲ PATOGENŲ KONTROLĖ PAGAL EUROPOS STANDARTUS
Dėl grieštų ES teisės aktų dėl Salmonella ir Campylobacter kontrolės pašarų gamybos pramonėje, Virkon S buvo įvertintas Wangeningen Univeritete Olandijoje ES tesinių aktų pagrindu. Paskutiniaisiais EN 1656 Salomonella ir Campylobacter tyrimais patvirtinta, jog Virkon S atskiestas santykiu 1:100 ir 1:200 pasižymi puikiu veikimu prieš labiausiai paplitusias Salmonella rūšis sukeliančias apsinuodijimą maistu: S. enteritidis, S. typhimurium, S. virchow. S. infantis, S. hadar ir Campylobacter jejuni.

SAUGESNIS DARBUOTOJAMS
Skirtos didelės investicjos Virkon S saugumo vartotojams įvertinimui. Tyrimai parodė, jog Virkon S neėsdina odos ir nesukelia alerginių reakcijų. Standartinis 1:100 (1%) darbinis tirpalas nedirgina odos, akių ir nesukelia jautrumo reakcijų.

ĮRODYTAS VEIKSMINGUMAS ŽEMOJE TEMPERETŪROJE.
Dezinfektanto veiksmingumas žemoje temperatūroje prisideda prie jo vertės kasdieniame naudojime. Temeperatūra yra labai svarbus faktorius. Yra nustatyta, jog dezinfektanto efektyvumas gali mažėti kartu su temperatūros kritimu ir tai buvo parodyta formaldehidų biologinio aktyvumo mažėjimu krentant aplinkos temperatūrai. Žemoje temperatūroje stebimas sumažėjęs ir fenolinių dezinfektantų aktyvumas. Priešingai negu kitų, Virkos S dezinfekcinės savybės esant 4°C temperatūrai yra puikiai išreikštos.

APLINKOS APSAUGA Į Virkon S sudėtį įeina paprastos organinės druskos ir organinės rūgštys, aplinkoje suskaldomos įvairiais būdais. Dirvožemyje ir vandenyje šios medžiagos suskyla iki natūraliai susidarančių medžiagų, kalio druskų ir deguonies. Dauguma orgoninių komponentų pagal EBPO ir ES tyrimus yra klasifikuojami kaip lengai biologiškai skaidūs. Virkon S atitinka Europos klasifikavimo ir ženklinimo standartus ir nėra klasifikuojamas kaip R53* ar kaip besikaupiantis aplinkoje. Nepriklausomai tyrimais įrodyta, jog Virkon S naudojamas pagal nurodymus, nekenkia nutekų valymo įrenginiams. Gali sukelti ilgalaikius nepalankius vandens sistemų pakytimus.

€ 142,00 + 29.82 PVM
PASKUTINĖS PERŽIŪRĖTOS PREKĖS