EVANS GPC8 25l (skystis) dezinfekcinė priemonė
EVANS GPC8 25l (skystis) dezinfekcinė priemonė
Tipas: Dezinfekcinės priemonės ūkiui
Prekės kodas: MG-03
Veiklioji medžiaga:
Aprašymas:

 

Dezinfektantas GPC8 (veiklioji medžiaga gliutaraldehidas) tinkamas naudoti tiek profilaktinei ūkių dezinfekcijai tiek kovai su daugeliu ligų sukėlėjais. Šio dezinfektanto didelis privalumas yra tai, kad jis įsigeria į tokius paviršius kaip medis ir pan. Ir išlieka aktyvus iki 2 savaičių. Vienas didžiausių Danijos ūkių profilaktikai ir kovai su aleutinės ligos virusu naudoja dezinfektantus, kurių veiklioji medžiaga yra būtent gliutaraldehidas

Poveikis:

Labai efektyvus prieš visų rūšių mikroorganizmus; sporoms gali reikėti ilgesnio ekspozicijos laiko, o grybeliams - aukštesnės koncentracijos. "GPC8" veikia labai greitai - optimaliomis sąlygomis reikia mažiau nei valandos.

Poveikis priklauso nuo temperatūros: "GPC8" veiksminga aukštesnėje nei 5 °C temperatūroje. Žemesnėje nei 5°C veikimo laikas ilgesnis ir reikia aukšesnės tirpalo koncentracijos. "GPC8" geriausiai veikia šiek tiek šarminėje terpėje (pH 7,0-8,0). Organinės medžiagos priemonę veikia nežymiai.

Sauga:

Net labai atskiesti tirpalai gali sukelti odos, akių ir kvėpavimo takų dirginimą: aukštesnė koncentracija gali nudeginti. Veiklioji medžiaga, glutaraldehidas, kai kuriais atvejais gali sukelti alerginę reakciją, alerginę astmą arba kontaktinę egzemą. Aukšta koncentracija gali sukelti rimtą nosies ar akių gleivinės dirginimą, taip pat ašarų sekreciją.

Poveikis kitoms medžiagoms:

Nesukelia korozijos. Kai kurios plastmasės ar gumos rušys gali suderti didelį priemonės kiekį, kurį galima pašalinti kelias minutes plaunant vandeniu.

 

€ 190,00 + 39.90 PVM
PASKUTINĖS PERŽIŪRĖTOS PREKĖS