Sąlygos ir taisyklės

PAGRINDINIAI NUOSTATAI
Naudojantis  ZVERININKYSTE.LT  interneto puslapiu, Jūs sutinkate su mūsų Terminais, sąlygomis bei Privatumo politika. Mes pasiliekame teisę keisti šias Sąlygas .
 
UŽSAKYMO PRIĖMIMAS IR SUTARTIS
Sutartis tarp Jūsų ir Mūsų laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs e-parduotuvėje, suformavę prekių krepšelį, nurodę pristatymo adresą, pasirinkę apmokėjimo būdą ir susipažinę su mūsų taisyklėmis, paspaudžiate mygtuką “Užsakyti”. Kiekviena sutartis sudaryta tarp Mūsų ir Jūsų yra saugoma   e-parduotuvėje. Atsiųstas ir atspausdintas užsakymas el. paštu yra išankstinė sąskaita-faktūra pagal kurią atliekamas apmokėjimas.

JŪS ĮSIPAREIGOJATE
Jūs privalote apmokėti už prekes per 2 (dvi) darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, jei nesutarta kitaip. Jeigu pasikeičia Jūsų registracijos formoje pateikti duomenys, Jūs privalote nedelsdamas juos atnaujinti. Jūs, naudodamasis e-parduotuve, sutinkate su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalote jų laikytis.

MES ĮSIPAREIGOJAME 
Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis. Pristatyti Jūsų užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu per sutartą pristatymo laikotarpį. Susidarius svarbioms aplinkybėms, negalėdami Jums pristatyti Jūsų užsakytos prekės, įsipareigojame Jums pasiūlyti analogišką prekę, o Jums atsisakius priimti prekės analogą, grąžinti Jums sumokėtus pinigus per 2 d.d.

PREKIŲ PRISTATYMAS 
Pirkėjas atlikdamas prekių užsakymą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą ir asmenį, priimsiantį pristatytą prekę. Tuo atveju, jei Pirkėjas ar jo nurodytas asmuo negali priimti prekių ar pateikdamas užsakymą nurodo netinkamą adresą, Pirkėjas neturi teisės Pardavėjui reikšti jokių bet kokio pobūdžio pretenzijų, susijusių su minėtomis aplinkybėmis. Lietuvos Respublikos teritorijoje Prekes pristato įgaliota kurjerių tarnyba DPD, jei Pardavėjas ir Pirkėjas nesusitaria kitaip. Užsakytų prekių pristatymo Pirkėjui išlaidas padengia Pirkėjas. Dėl Pirkėjo kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių DPD neturėjus galimybių pristatyti prekes, DPD papildomai derina Pirkėjui tinkamą naują pristatymo laiką. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip du kartus. Klientui pirmą kartą nepriėmus prekių, jis turi teisę prekes atsiimti pats su DPD suderintoje vietoje. Kitu atveju, Klientui tris kartus nepriėmus prekių, prekės grąžinamos Pardavėjui, o Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, Pardavėjas visais atvejais atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl  nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių. Visais atvejais, kai kurjeriams pristačius prekes Pirkėjui arba kitam asmeniui, turinčiam teisę priimti prekes, siuntos pakuotė yra suglamžyta, šlapia ar kitokiu būdu išoriškai pažeista, Pirkėjas privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Pirkėjas privalo įgyvendinti dalyvaujant kurjeriui. Tokių veiksmų neatlikus, Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.

GARANTIJA IR PREKIŲ GRĄŽINIMAS
Pažeistos ar nekokybiškos prekės. Jei gaunate daiktą, kuris yra pažeistas ar su defektais, mes galime pakeisti prekę ar grąžinti jos vertę. Visas prekes galima grąžinti per 14 kalendorinių darbo dienų nuo prekes gavimo. Grąžinama prekė turi būti nepažeista. Grąžinama prekė turi būti supakuota, kad nebūtų pažeista grąžinimo metu. Grąžindami prekę(es) parašykite prašymą grąžinimui, jis turi būti laisvos formos su nurodyta data. Taip pat nurodykite savo asmeninio banko sąskaitos numerį.
 
ATSISKAITYMAS
Banko pavedimu žemiau pateikti rekvizitai:
UAB " Žvėrininkystės įranga "
Įmones kodas: 163663650
PVM kodas: LT636636515
Registracijos adresas: Kunkių km. Klaipėdos r.
Kontaktinis telefonas: +37064020111
Sąskaitai atsiskaitymui: LT897300010036746128 "Swedbankas" AB, Bankas

ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
Bet kokiai informacijai, kuri yra susijusi su asmens duomenimis, taikoma Pardavėjo asmens duomenų apsaugos politika, kurią reglamentuoja atitinkantys LR Teisės Aktai ir kurią vykdoma atsižvelgiant į Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos rekomendacijas. Pardavėjas neperduoda (išskyrus LR įstatymų nustatyta tvarka) Pirkėjo asmens duomenų trečiosioms šalims išskyrus prie užsakymo vykdymo prisidedančius asmenis, kuriems šie duomenys yra būtini sėkmingam užsakymo įvykdymui (pvz. pašto kurjeriai).

BENDROSIOS NUOSTATOS
Bet kokios e-parduotuvės informacijos platinimas be raštiško Pardavėjo sutikimo draudžiamas. Šioms taisyklėms yra taikoma LR teisė. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.
 
PRIVATUMO POLITIKA
Ši politika apima visus vartotojus, kurie registruoti "ZVERININKYSTE.LT " svetainėje. Mes esame įsipareigoję saugoti Jūsų privatumą, kai Jūs naudojatės mūsų paslaugomis internetu.
Atkreipkite dėmesį!
Norėdami užkirsti kelią sukčiavimui, žinokite, kad mes galime padaryti paieškas apie Jus ir Jūsų tapatybę.
Mes naudosime jūsų pateiktą informaciją tik šiais tikslais:

  • Norėdami siųsti atnaujinimus apie savo užsakymu būklę.
  • Norėdami išsiųsti naujienas ir informacija apie pasiūlymus ir nuolaidas, kuri mes manome jums bus įdomi.
  • Siekiant pagerinti turinį, dizainą ir išdėstymą " ZVERININKYSTE.LT" ir palengvinti žinių valdymą.
  • Suprasti interesus ir pirkimo elgseną mūsų Registruotų vartotojų.
  • Atlikti kitą tokią bendrą rinkodaros ir skatinimo veiklą, nukreiptą į mūsų produktus ir paslaugas.

Ši privatumo politika taikoma tik " ZVERININKYSTE.LT " svetainėje.
Susisiekite su mumis
Jei turite kokių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus : zverininkyste@gmail.com