Automatiniai lizdai vištoms dedeklėms

 NYDO DUO ir NYDO ONE

http://www.zverininkyste.lt/images/automatic%20nest%20for%20layers.jpgAutomatiniai kolektyviniai aukštos kokybės SPEROTTO lizdai skirti vištoms dedeklėms​ galimi dvejų tipų: su dviem šoniniais diržais kiaušinių surinkimui arba su vienu diržu centre: video.

 

Jie susideda iš modulių 230x160 cm, su 4 lizdų angomis, skirtomis priimti vištas. Kiekviena anga susideda iš drėgmei atspariais dažais nudažytų segmentų, peršviečiamų viduje PVC sienų, cinkuoto plieno stogo lakštų su oro įleidimu ir plastikinių lakštų užuolaidomis. LED lempos randasi virš lizdo.   

Pirmos klasės medinės pertvaros - 18mm storio - yra kur kas geriau nei plieniniai, nes jie suteikia paukščiams tinkamiausią aplinką kiaušinių dėjimui. Mėdiena tarnauja ilgiau ir nerūdyja. Ji nesušala žiema ir neįkaista vasara, kas padeda išvengti begimo iš lizdų, dėl nemalonių sąlygų. 

 

Lizdo dugnas pilnai pasisuka lentynos principu, leidžiantis pilnai uždaryti automatinį lizdą, kas suteikia du pagrindinius privalumus: nakties metu, kai automatiniai lizdai yra uždaryti ir lizdų dugnai yra vertikalioje padėtyje, dienos metu susirinkęs purvas išpilamas žemyn, kas suteikia švaresnę bendrą vidaus aplinką. Lizdo dugnas yra pagamintas iš cinkuoto plieno ir dengtas milteliniu būdu vielos tinkleliu. Kilimėliai gali būti naudojami iš natūralios gumos Astroruf, kuri suteikia komfortą, be to labai lengvai valoma ir plaunama.

Voleliniai šepečiai užtikrina idealią kiaušinius transportuojančių diržų švarą. Apsauginis tinklas iš cinkuoto plieno neleidžia palysti po lizdais.

Kai kiaušinis yra padėtas, jis švelniai nurieda iš lizdo ant konvejerio perdavimo diržų (video), specialiai perforuoto, kas leidžia palaikyti kiaušinių švarą ir ventiliaciją. Iš ten kiaušiniai persikelia ant surinkimo stalo, esančio aptarnavimo kambaryje. 

Be abėjonės, augintojas turi didžiausią įtaką rezultatams, tačiau mūsų automatiniai kolektyviniai lizdai taip pat gali įtakoti rezultatus.