Aukštos kokybės šėrimo sistemos broileriams ir vištoms

PAUKŠTININKYSTĖS ĮRANGA CIP - CIP FLEX - FEEDY

Ilgametė patirtis aprūpinant paukštininkystės gamyklas ir bendradarbiavimas su paukštininkais leido sukurti platų spektrą bunkerių ir šėryklų, specialiai sukurtu teisingam broilerių maitinimui: CIP - CIP FLEX - FEEDY. Peržiūrėkite nuotraukas ir video.

 

Tvirti ir ergonomiški, daugiau nei 13 metų, CIP tiektuvai garantuoja aukštą kokybę ir efektyvumą broilerių mitybos srityje. Leidžia lengvai prieiti jaunikliui prie pašaro nuo pirmos gyvenimo dienos. SPEROTTO revoliucinis prietaisas, "FLD", valdomas centrinės gervės išilgai maitinimo linijos, kuris leidžia reguliuoti pašaro lygį kiekviename lovyje tuo pačiu metu. Šis mechanizmas, sukurtas SPEROTTO inžinierių ir saugomas tarptautiniu patentu, užtikrina tolygų pašaro paskirstymą į lovį ir padeda išvengti nuostolių kontroliuojant lygį priklausomai nuo gyvūnų augimo etapo.

 

Atnaujinimai nuo 2013: CIP FLEX, geresnis dozatorius broileriams narvuose!  Technologija CIP su naujos teleskopinės lėkštės naudojimu, uztikrina idealų gyvūnų šėrimą nuo pirmos gyvenimo dienos, pašaro praradimas beveik lygus nuliui.

 

Nauja šėrykla FEEDY: tvirta konstrukcija, tokios pat kokybės kaip CIP ir CIP FLEX, bet be prietaiso, reguliojančio pašaro padavimą vienu metu. Su 12 lygiais padavimo reguliavimu, su paskyrstymo vamzdžiu iš cinkuoto plieno Sperrore, 1,2 mm, ir su sraigtu iš grūdinto plieno, FEEDY yra geriausias efektyvumo, kokybės ir kainos santykis, kartu su naująja teleskopine lėkšte Sperotto.

 

Visos musų šėryklos pagamintos iš specialios nekenksmingos plastmasės, atsparios smūgiams ir rūgštims. Kiekvienas maitinimo vamzdynas tiekia pašarą į šėryklas, kurios montuojamos kas 75cm ar 100cm atstumu viena nuo kitos. Maksimalus ilgis 150m.

 

Kiekvienoje paskutiniojoje šėrykloje įrengti du perjungimai pašaro paskyrstymo kontrolei: iš pradžiu blokuoja pašaro nubėrimą, kai jis pasiekia reikiamą lygį, paskui suveikia kaip avarinė sistema.